Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Goldsmiths
 • Filigree jewelry
 • Jewelers (jewellery)
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Goldsmiths in Ohrid

Bobo


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 43
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00

Categories:

goldsmiths

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bona Sera


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 110
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

Categories:

goldsmiths

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gold Al Pasko


 • Address : 7-mi Noemvri 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

Categories:

goldsmiths

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naf-naf al pasko


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 58
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 10:00 to 20:00

Categories:

goldsmiths

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filevi


 • Address : Car Samoil 20
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filevi


 • Address : Ilindenska 40
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatara Filip


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 12
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

Categories:

goldsmiths

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatara Goran


 • Address : TC Amam 105
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

Categories:

goldsmiths

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Доколку патувате во странство деловно или поради задоволство, вреди однапред да ги планирате местата, па дури и земјите доколку се наоѓаат на вашата патна мапа ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel