Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Food delivery
 • Fast food restaurants
 • Food & drinks (beverage) delivery services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Food delivery in Bitola

Giradiko


 • Address : Partizanska 25
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kook doner (Kuk doner)


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 120
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metro


 • Address : Lazo Trposki 1-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tryspicy


 • Address : Karposh 14
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 94 | | | веќе видена

Вкупната потрошувачка на електрична енергија на домаќинствата и малите потрошувачи (ЕВН Хоме) и дополнителните снабдувања кои ги врши АД ЕСМ преку ЕСМ ...
сите 97 | | | веќе видена

Првиот блок на РЕК Битола не работи, три дена е затворен и ТЕЦ Осломеј. Министерот за економија Бектеши уверува дека причината е редовен ремонт. Вели струја ќе ...
сите 156 | | | веќе видена

Најголемиот брод за крстарење во светот прави повеќе од 30.000 оброци дневно за повеќе од 6.600 патници кои се качуваат на неделно ниво. Патниците на Royal ...
сите 4 | | | веќе видена

Комерцијалните банки се должни да ги ажурираат личните податоците на клиентите поради постојната законска регулатива од Законот за спречување перење пари и ...
сите 43 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel