FINSS

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Pero Nakov, ZHAS 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7502 км
  • Lokacioni: Во управната зграда на ЖАС на 3 кат

  • Telefon 2: 02 3217065
  • Faksi: 02 3217055
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422102_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

DIU FINSS SHPKNJP Shkup, relativisht është një kompani e vogël në kuadër të bashkësisë maqedonase të biznesit, e themeluar në vitin 2008 me qëllim që në tregun maqedonas të ofrojë një konsultim të plotë financiar dhe IT për biznese të të gjitha madhësive dhe aktiviteteve.


Portofoli i punës së kompanisë tonë përfshin menaxhim kontabiliteti-softuerik inovatin dhe profesional si dhe mbështetje të klientëve tanë, konsultime taksash, regjistrim të firmës, menaxhim të burimeve njerëzore dhe përgatitje të pagave, revizione taksash, përgatitje të planeve të biznesit dhe analiza financiare, si dhe dizajn dhe implementim të zgjedhjeve të veta softuerike, të përshtatura sipas nevojave të çdo klientit tonë.


Stafi i DIU FINSS SHPKNJP Shkup përbëhet nga personel shumë i kualifikuar, me përvojë të madhe pune në sferën e kontabilitetit dhe konsultimeve financiare si dhe në dizajn, përgatitje dhe implementim të zgjidhje integruese IT dhe konsultimeve IT.


Klientët tanë janë biznese nga të gjitha madhësitë prej fushave dhe sektorëve të biznesit, nga më të ndryshmet. Ajo përfshin nga kompani më të vogla, të cilat kanë nevojë vetëm për kontrolle të herë pas hershme financiare, deri tek kompanitë e mëdha që duan të optimizojnë punën e tyre dhe t'i shijojnë të gjithë përfitimet që mund t'ju sjellë kontabiliteti i jashtëm (outsourced) dhe mbështetja IT.

Në përputhje me më sipër, pa dallim nëse jeni pronar i një biznesi të vogël që dëshiron të përparojë në punën e tij, kompani e cila dëshiron të fokusohet në aktivitetet e saj themelore ose biznes në zhvillim që dëshiron të rris efikasitetin e tij dhe t'i reduktojë shpenzimet, ne do t'ju mbështesim në mënyrën më të mirë të mundshme në përputhje me kërkesat dhe dëshirat e biznesit tuaj dhe do t'ju kursejmë pjesë të kohës tuaj të çmuar si dhe para.

info@finss.mk

Zgjedhje e tërësishme e softverit të kontabilitetit për Biznesin Tuaj

Shërbime profesionale për financa dhe kontabilitet

Implementim i zgjedhjes së softverit për punë materiale dhe financiare, si pjesë e paketës integrale të shërbimeve.

Konsalting IT, tatimor dhe financiar.

Regjistrim i firmave.

Paraqitje, çlajmërim i të punësuarve dhe përpunim i rrogave.

Përpunim i zgjidhjeve të kostuizuara të softverit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj