Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Filigree jewelry
 • Jewelers (jewellery)
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
 • Goldsmiths
 • Fashion accessories
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Filigree jewelry in Ohrid

Adorabela


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 76
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelje Dolenc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls Bellusso/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : bul.Turistichka 32-1/7
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : Sv.Naum
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7522 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski Biser Talevi


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 60
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 23:00

Break: Mon-Sat 16-18h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filevi


 • Address : Car Samoil 20
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filevi


 • Address : Ilindenska 40
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filievi


 • Address : Kosta Abrash 13
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 33 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel