Fatmir Ajruli

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nju Delhiska 15-A-1/1-B
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7497 км
  • Lokacioni: во близина на млечен
Kategoritë:

noterë


  • Telefon 2: 076 260053
  • Faksi: 02 2656866
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1544002389_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Нотар - Фатмир Ајрули
Zyra noteriale - Noteri Fatmir Ajruli nga Shkupi.

- Verifikim i nënshkrimeve (legalizim)
- Verifikim i përkthimve
- Verifikim i transkriptimeve
- Akte noteriale për çështje juridike (shit-blerje, dhurat të patundshmërive)
- Vërtetim i dokumenteve private (solemnizim)
- Borxh
- Akte noteriale për kredi hipotekare dhe solemnizim
- Procedura të trashëgimisë
- Marrje e vendimeve për ekzekutim në bazë të dokumenteve të besueshme
- Akte noteriale dhe solemnizim për kapar mbi pasuri e tundëshme dhe të patundëshme
- Testament
- Kujdestari e përjetshme

Për të gjitha pyetjet dhe kërkesat tuaja na kontaktoni në telefonat 02 2656866 dhe 076 260053 ose në zyrën tonë në rrugën Newdelhiska 15-A-1/1-B përballë Vero 2.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj