EVN Home


 • Adresa: Llazar Liçenoski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1446121960_97.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja

  Foto dhe video galeri

  EVN tani paraqet një familje të madhe kompanish, që bashkojnë të njëjtat vlera për një shërbim kryesor të konsumatorëve dhe qëndrueshmëri në çdo aspekt.

  Anëtari më i ri i familjes EVN - EVN HOME kryen rolin e një furnizuesi universal të energjisë elektrike dhe një furnizues në rastin e fundit. EVN HOME furnizon me energji elektrike konsumatorët, të cilët nuk kanë zgjedhur një furnizues në tregun e liberalizuar. Në veçanti, të gjitha familjet dhe bizneset me më pak se 50 punëtorë dhe me të ardhura të përgjithshme vjetore prej më pak se 2 milionë euro në 2 vitet e fundit, që nuk kanë zgjedhur furnizuesin e tyre.
  më shumë
  Foto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj