EHM Group


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 78-6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7496 км

  • Telefon 2: 070 221842
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


10%save
Retail Price - VAT Included:13.690 MKD12.321 MKD

Ventil za tecni gasovi i kriogeni t ...

Retail Price - VAT Included:3 MKD

Liquefied Natural Gas (Methane) as ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Домаќинствата летово може да добијат поевтина струја и плус уште еден час евтина тарифа, најавува претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни ...
сите 22 | | | веќе видена

Германскиот производител на видео игри CipSoft ја објави култната игра „Tibia“ уште во 1997 година. Во моментов има околу 500.000 активни играчи во 77 играчки ...
сите 25 | | | веќе видена

Во струмичкиот крај 30 до 40 отсто од зелката остана непродадена по нивите. Земјоделците сега ја уништуваат со цел да засадат други култури. Објаснуваат дека ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj