Dr.Millosheviq

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 18-a-1/6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7501 км
  • Lokacioni: Острово

  • Telefon 2: 071 260091
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522417023_91.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Dr. Millosheviq është ordinancë e specializuar për ortodonci.

Shërbime:
• Ortodonci
• Tretman për fëmijë
• Tretman për të rritur
• Kirurgji orale
• Stomatologji estetike
• Stomatologji e përgjithshme
• Stomatologji për fëmijë
• Kirurgji orale
• Endodonci
• Protetikë
• Terapi Ozoni
• Terapi laserike

Ordinanca e specializuar për ortodonci Dr. Miloseviq është themeluar në vitin 1992 nga Dr. Savka Millosheviq, specialiste ortodonte. Nga fillimi deri në ditët e sotme ndiqen dhe implementohet në praktikë tendencat e fundit në stomatologji, veçanërisht në fushën e ortodoncisë. Qëllimi ynë është gjithashtu të edukojmë pacientë në drejtim të parandalimit nëpërmjet mirëmbajtjes së higjienës orale dhe kontrolleve të rregullta.

Njohuri, përvojë dhe aplikim i teknologjive më të fundit në diagnostikimin dhe trajtimin ortodontik.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj