Dr.Meri

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 2/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7497 км
  • Lokacioni: во комплекс Македонија, спроти Алумина

  • Telefon 2: 070 910332
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393832103_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ORLL PRIMARIUS D-R MERI
ORDINANCA SPECIALISTIKE PËR VESH, HUNDË DHE FYT

PORTA VLLAE,
Tek barnatorja Zegin

BËJMË DIAGNOSTIFIKIMIN DHE TRETMANIN E SËMUNDJEVE TË VESHËVE, HUNDËS DHE FYTIT

- Testimin e ndëgjimit dhe Timpanometrisë
- tretman lazerik të zhurmës së veshëve
- larjen e veshëve
- tretman të otit akut dhe kronik
- EKO dhe tretman të sinusëve
- inhalacion dhe aspiracion të sekretit në hundë dhe fyt
- soluks llambë (nxehtësi infra të kuqe)
- bioptron (dritë e polarizuar)
- diagnostifikim endoskopik të sëmundjeve të Veshit, Hundës dhe Fytit
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ear washing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ultrasound treatment of sinus


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj