Dr. Danaillov

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 20-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7501 км
  • Lokacioni: спроти Тобако 2, кај Палма

  • Telefon 2: 070 240097
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557387705_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Praktikë e specializuar në mjekësinë interne dhe kardiologji.
Dr. Bojan Danailov, internist Kardiolog, specialist internist, subspecialist kardiolog.

Ordinanca disponon pajisje mjekësore moderne për ruajtjen e cilësisë së ekzaminimit, e cila, e kombinuar me ekspertizën, mundëson marrjen e rezultateve më të larta për diagnostikimin në kohë të sëmundjeve të të gjithë trupit.

Me përvojë 20-vjeçare si kardiolog-internist me trajnim adekuat dhe me ndjekjen e të gjitha risive mjekësore botërore dhe praktikimin e tyre, dr. Bojan Danailov, është një ndër emrat më të dëgjuar të shëndetësisë në Maqedoni.

Shërbimet:
- EKG dhe EHO me dopler të zemrës kollor
- dopler qarkullimi nëpër gjith trupin
- EHO të gjëndrrës tiroide
- EHO dhe qarkullim dopler të arterieve karotide
- EHO të gjirit
- EHO të organeve abdominale
- ORL kontrollim

Privilegjet e pacientëve që trajtohen në Dr. Danailov: Kanë mundësinë e kontaktit 24 orë dhe disponueshmërinë e stafit mjekësor. Praktika funksionon me termin ose nëse është një rast më i rëndë, një takim mund të bëhet në të njëjtën ditë.

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj