Derma Sana Dermika

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 29/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: спроти главната пошта во центарот на Скопје

  • Telefon 2: 076 407771
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/98a39aed97d9642257a7b6fb9258def0.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Ordinanca specialistike për dermatologji dhe kozmetikë

• Kontrolla dermatologjike dhe shërim
• Kontrolla venorologjike dhe shërim
• Kontrolla dermatologjike të benave dhe tumoreve të lëkurës
• Terapi lazerike, bioptron, jontoforezë, Darsonval
• Krio terapi, terapi elektrokuaguluese
• Akupunkturë
• Piling kimik (organik dhe inorganik)
• Mbushës
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj