Dento Medikal

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Lubica Georgieva 2A 127-2/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7496 км
  • Lokacioni: спроти Форца балонот кај Студентскиот дом "Гоце Делчев" по ул.Будимпештанска

  • Telefon 2: 070 217521
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662468738_41.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

DENTO MEDIKA -Shkup është Klinikë Private Shëndetësore "POLIKLINIKË ME ORDINANCË PËR MJEKËSI TË PËRGJITHSHME DHE ORDINANCË PËR STOMATOLOGJI TË PËRGJITHSHME", e themeluar më 10.04.2006.

Klinika jonë shëndetësore ju ofron qasjen më bashkëkohore në zgjidhjen e intervenimeve stomatologjike. Qëllimi ynë kryesor është të ndihmojnë, duke ofruar shërbime në mënyrë cilësore dhe të shpejtë gjatë ndërhyrjeve stomatologjike. Çmimet e shërbimeve tona janë të arsyeshme dhe të ulëta, krahasuar me cilësinë që ne ofrojmë.

Duke u udhëhequr nga motoja e profesionalizmit, integritetit, saktësisë, stafi ynë vazhdimisht edukohet dhe viziton konferenca dhe seminare të ndryshme në vend dhe jashtë saj(Bashkimi Evropian dhe SHBA), duke i praktikuar më pas njohuritë e fituar. Në punën tonë përdorim materialet, teknologjitë dhe teknikat e reja që janë në tendencë me arritjet botërore në stomatologji.

Dëshmi për cilësi janë shërbimet tona dhe certifikata e fituar ISO 9001-2000 nga institute për cilësi -The International Certificate Network – IQNet & SIQ (Republika e Sllovenisë).

Qëllimi ynë

Qëllimi kryesor i Dento-Medila është që nëpërmjet cilësisë së njohur të shërbimeve të sigurojë kërkesat, pritjet dhe nevojat e klientëve.
Funksionimin e suksesshëm dhe zhvillimin e Dento-Medikal me themele të përmbushjes së:
1. Standardeve ndërkombëtare dhe rregullativave për cilësi të shërbimeve(ISO)
2. Kërkesa dhe pritje të klientëve për shërbime stomatologjike
3. Metoda të ndryshme të pagesës për lehtësim të klientëve.


Kërkesat dhe pritjet e klientëve, si dhe cilësia e lartë e shërbimeve të ofruara, Dento-Medikal i vendosë si policë bazë profesionale. Realizimi i proceseve të punës dhe drejtimi me cilësi, Klinika jonë Stomatologjike i përmbush me ndihmë të stafit profesional, të arsimuar dhe komplet, por dhe në bashkëpunim me personelin me arsimim të lartë të specializuar në fushën e stomatologjisë.

Angazhimi për të ofruar shërbime është shtyrë nga të kuptuarit se të gjitha proceset e punës duhet të kryhet në lidhje me atë që është rënë dakord me klientin, me zbatimin e standardeve të larta dhe në përputhje me rregulloret për cilësinë.
Me qëllim që të arrihen këto parakushte Dento-Medikal në fillim të vitit 2007 me sukses e zbatoi standardin ISO 9001-2000 për cilësi me një firmë të jashtme të angazhuar për certifikim ISO nga R. Slloveni (SIQ) dhe sipas rregullativave të Rrjetit Ndërkombëtar për Certifikim (IQNET).

Shërbimet që ofrojmë:
-Stomatologji e përgjithshme
-Kirurgji orale
-Ortodonci
-Protetikë
-Stomatologji estetike
-Dijagnostikim radiologjik
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj