Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Beaches
 • Hotels
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes in Ohrid


Adil


 • Address : Goce Delchev 368
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7511 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aquarius


 • Address : Kosta Abrash b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baptisterium Coffee


 • Address : Kuzman Kapidan 80-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7512 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach Kaneo (Плажа Канео)


 • Address : Kocho Racin b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7512 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach bar 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Vista


 • Address : Biljanini izvori b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu Beach BarCategories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BukovskiCategories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cafe Milenium


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 116
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Connect bar


 • Address : bul.Partizanski Odredi 5
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dafi Beach


 • Address : Naum Ohridski, s.Peshtani 2-b
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7520 км

Categories:

cafes, beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dak Kafe


 • Address : Kej Makedonija (Kej Marshal Tito) 1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejavu hookah


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 247
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Bisera Letnica


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Egoist beach bar


 • Address : Naum Ohridski 10
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fort cоffe


 • Address : Kuzman Kapidan 94-a
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galery (Galerija)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 110
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gate of Heaven


 • Address : Jane Sandanski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjoce/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjovani


 • Address : Naum Ohridski 10-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Јован Митрески и министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска беа во работна посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 36 | | | веќе видена

Не така одамна, вестите и информациите за државните записи во Хрватска беа повеќе или помалку резервирани само за луѓето кои работат во финансискиот сектор. ...
сите 22 | | | веќе видена

Народната банка активно работи на постојано унапредување на статистичката функција и на целокупната инфраструктура потребна за истражувачка активност и за ...
сите 21 | | | веќе видена

Министерството за градежништво на Хрватска на јавна консултација го објави долгоочекуваниот предлог на Законот за управување и одржување на згради. Една од ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel