Bell Llotos 1509

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Kosta Kirkov 5 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: До Холандска Амбасада

  • Telefon 2: 070 279276
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Lotusi i Bardhë 1509 është një kompani që kryen pastrimin e apartamenteve, objekteve afariste dhe magazinave.

Ne në kompaninë tonë jemi të angazhuar plotësisht për t'iu përgjigjur të gjitha kërkesave dhe nevojave të klientëve tanë në fushën e higjienës dhe shërbimeve të përgjithshme ustallarë, duke ofruar zgjidhje për të gjitha shërbimin e kryer në mënyrë shumë të mirë, qofshin ato hapësira tuaja afariste ose në shtëpi. Ne besojmë fuqishëm se pastërtia është profesionalizëm dhe për këtë arsye ne besojmë se kjo është një pjesë e rëndësishme e jetës suaj të përditshme. Ekipi menaxhues i Lotusit të Bardhë, i kushton vëmendje të madhe strukturës së personelit dhe angazhim organizativ në kompani, si segmente themelore për përmbushjen me sukses të detyrave të përcaktuara me edukimin e vazhdueshëm të të gjitha strukturave të kompanisë.

Gjithashtu në strukturat menaxheriale të Lotusit të Bardhë përkushtohet vëmendje dhe kujdes i madh për shëndetin dhe sigurinë e punonjësve, duke marrë të gjitha masat e nevojshme për të mundësuar kushte të shëndetshme dhe të sigurta të punës për punonjësit, ku çdo punonjës duhet të kalojnë nëpër trajnim të detyrueshëm ( standarde: BS OHSAS 18001: 2007).

Shërbimi ynë ofron një zgjidhje për pastërti të paparë, qoftë në shtëpinë ap[o hapësirën tuaj të biznesit, e cila është një pjesë e rëndësishme e jetës sonë të përditshme. Për të arritur këtë qëllim ne përdorim vetëm materiale bio-shpërbërëse, produkte dhe pajisjet me cilësi të lartë (standard ISO 14001: 2015)

Shërbime:
• Pastrim profesional i apartamenteve dhe shtëpive (kuzhinë, dhomë e ndjenjes, banjo, dhomë gjumi) - me makinë dhe dorë
• Pastrim profesional i objekteve të biznesit dhe depove
• Pastrimi me makina të dyshemeve të forta (mermer, pllaka, laminat)
• Larje me makinë apo me dorë të tapeteve (persianë, leshi, sintetikë)
• Larja e tapeteve në vend (Larja me detergjentë ECO dhe shumë ujë)

Na kontaktoni në 072 305116 ose 070 279276 dhe shikoni vetë profesionalizmin dhe cilësinë që ofrojmë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj