Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Beauty salons
 • Beauty salons (hairdresser & hair care)
 • Beauty salons
 • Manicure & pedicure
 • Massage salons
 • Make-Up Artists
 • Sun Beds (Tanning Beds)
 • Cosmetics
 • Therapeutic Massage
 • Cosmetic Surgery
 • Beauty & Health Spas
 • Cosmetics - Equipment & Supplies
 • Saunas
 • Dermatology Clinics
 • Make Up Consultants & Studios
 • Tattoos (Body Art & Piercing)
 • Beauty Salon Equipment & Supplies (Hairdresser)
 • Hairdressers & Beauticians - Training
 • Education Centres
 • Physical Therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Beauty salons in Skopje


Studio Stajl


 • Address : ul.8, nas.Ilinden 80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7509 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Tri


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 8 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Vale


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada 6-3/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio segreto


 • Address : Naroden Front 27-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Surijete


 • Address : Atinska 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Team Beauty


 • Address : bul.V.S.Bato 69 lok.6-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Temov kozmetika


 • Address : Naroden Front 25/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 13:00 to 19:30 • Tue , Thu from 09:00 to 19:30 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The Beauty room


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat - Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The Spa


 • Address : 50-ta Divizija 40-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tropik Beleca


 • Address : bul.Partizanski Odredi 66-a/2-m-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velvet


 • Address : Georgi Dimitrov 13 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon from 00:00 to 00:00 • Tue - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 16:00 • Sun from 14:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vienska ubavina


 • Address : Naroden Front 3/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viki


 • Address : bul.K.J.Pitu 26 lam.2 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 16:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Violet


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 5 reon 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vip cosmetics


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-b lok.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitaluks


 • Address : bul.Jane Sandanski 49/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00 • Sat from 12:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaneta estetik


 • Address : Nikola Karev 9-1/23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoka body


 • Address : Zhan Zhores 4-2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 106 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 22 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 16 | | | веќе видена

Во последно време македонскиот пазар на трудот се соочува со значителен недостиг на работна сила, што ги принудува газдите да преземат креативни мерки за ...
сите 25 | | | веќе видена

Американскиот производител на чипови Nvidia го симна од тронот технолошкиот гигант Мајкрософт, само неколку дена откако го престигна Apple. Акциите на Nvidia ...
сите 27 | | | веќе видена

Бројот на пабови во Англија и Велс кои засекогаш ги затворија вратите значително скокна во првиот квартал. посочуваат на официјалните податоци наведени од ДПА ...
сите 67 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel