Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Beauty salons
 • Massage salons
 • Beauty salons (hairdresser & hair care)
 • Make-up artists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Beauty salons in Ohrid

Angel Beauty


 • Address : 8-mi Septemvri 44
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BU-JU


 • Address : Makedonski Prosvetiteli b.b.lok.21
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biba Bjuti


 • Address : Dimitar Vlahov 20-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 18:00 • Sat from 12:00 to 17:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Derma luks


 • Address : Partizanska 1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Divajn


 • Address : Zheleznichka 96
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 17:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dusanka


 • Address : Slavej planina 69
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elena Luksori


 • Address : Dimitar Vlahov 20/5
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emili


 • Address : bul.Turistichka 63
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 20:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glamur


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 20:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izida


 • Address : bul.Turistichka 44-3/1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kastalija


 • Address : Dame Gruev 11-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kleopatra


 • Address : bul.Turistichka 69
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ksantika


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 19:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija


 • Address : Dame Gruev lam.6 lok.2
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matmazel


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 1/9
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papilon


 • Address : Partizanska d-14
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rosana


 • Address : Dimitar Vlahov 20-a-1/2
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silhouette (Siluete)


 • Address : Naum Ohridski 10
 • Place: Ohrid

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silvija


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 20:00

Categories:

beauty salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vin Stil


 • Address : Jane Sandanski 181
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Комерцијална банка извести за важна ценовно чувствителна информацвија која се однесува на нивното работење. Имено, Народна банка на Македонија издала ...
сите 18 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 48 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 60 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 25 | | | веќе видена

Турција ја престигна Германија и стана најголемиот европски производител на енергија на јаглен во првите четири месеци од 2024 година, покажуваат податоците на ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel