Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bakeries
 • Cakes & cake decorations - manufacturers & retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bakeries in Gevgelija

Extra Foods


 • Address : bul.Gevgelija 18
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flora


 • Address : Gevgeliski Partizanski Odredi 19
 • Place: Gevgelija

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MARIS


 • Address : Tanche Kamberov 69
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preferita


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈1174 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruse


 • Address : Vodenska 9
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈1175 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 22:00 • Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zitko


 • Address : Marshal Tito 130
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Енергетската состојба, за жал, ја следи незнаење од една страна и од друга страна голем криминал и корупција. Два примери за денес за да се отворат две големи ...
сите 103 | | | веќе видена

Поевтини суровини од Турција ќе се увезуваат кај нас. Ова значително ќе ги намали трошоците за производство, со што се очекува пад на цените на земјоделските ...
сите 47 | | | веќе видена

За набавките на природен гас за јануари и за февруари државата потпиша дека плати или ќе плати три милиони евра повеќе од берзанската цена на гасот за овие два ...
сите 60 | | | веќе видена

Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel