Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Strugë
 • Koçanë
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Veles
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Stip
 • Ohër
 • Kratovë
 • Berovë
 • Radovis
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Stacione për kontrolle teknike të automjeteve
 • Homologacion - qendra
 • Shoferë - shoqata
 • Auto - moto - shoqata dhe lidhje
 • Automobila - servise (autoservise)
 • Autobusa - Me Qira
 • Autobusa - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi
 • Testim Dhe Atestim
 • Autoshkolla
 • Autobusa - Transport
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Pjesë Rezervë
 • Autobusa - Riparime Dhe Servisime
 • Agjenci Turistike
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Riparime
 • Automobila - Lavazhe
 • Minibusa
 • Furgona - Huazim
 • Pompa Benzine
 • Shërbime Për Tërheqje Rrugore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Autobusa

Zgjimi Company


 • Adresa: f.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396271670_43.jpg?t=true&w=300&h=300

AMSM AMD Luboten


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00 • Sh nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avtostart 2


 • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avtostar Plus


 • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish 86-A
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Cilësia e kontrolluar dhe e provuar në treg ndër më të mirat!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1566555168_28.png?t=true&w=300&h=300

Mg Autotech


 • Adresa: Skopski pat 7
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Stacioni i kontrollit teknik të veturave

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457605673_39.png?t=true&w=300&h=300

Sava station


 • Adresa: Marshal Tito f.Brvenica 163
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatna Mamuza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiel Makedonija


 • Adresa: rr.101, f.Zhelinë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BESHA Kontrollimi Teknik i Automjeteve


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për automjete-Gostivar


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ju vetëm duhet të sillni makinën tuaj, gjithçka tjetër është puna e CMVG.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545728128_35.png?t=true&w=300&h=300

Auto Meklaren/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Moto Zdruzenie AMZ Gostivar


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sampion plus


 • Adresa: Leningradska 69
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solo Rajzen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Via Komerc


 • Adresa: rr.1721 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ensa kontrol


 • Adresa: rr.1723, f.Saraj 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petrol-oil kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Adresa: Lepenec 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tiv 09


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Bus


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 84 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj