Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Art galleries
 • Frames & framing (picture frames)
 • Art studios
 • Art - restorers, repair & restoration
 • Painting art supplies
 • Painters & Artists
 • Art Dealers
 • Filigree Jewelry
 • Antique & Art Valuators
 • Poster & Picture Printing
 • Publishers & Publishing Houses
 • Art Supplies
 • Jewelers (Jewellery)
 • Designers - Advertising & Graphic
 • Cultural Centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Art galleries in Skopje


Green Art Shop


 • Address : Maksim Gorki 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Home Galery


 • Address : TC Gjorche Petrov lok.8 lam.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Impresija


 • Address : Todor Panica 7 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kala


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82, prizemje lok.58
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 16:00

Categories:

art galleries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamala


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasver-C


 • Address : bul.K.J.Pitu, TC Skopjanka 19 lok.53
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kodeks VM


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82, prizemje lok.48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leonardo film


 • Address : bul.Partizanski Odredi 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00 • Sat from 11:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magart studio


 • Address : Nikola Parapunov 5-M/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км

Categories:

art galleries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Martin Galery


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 52-b lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matica Ekskluziv


 • Address : Gjuro Strugar 13-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monet


 • Address : bul.Partizanski Odredi 66-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00 • Sat from 10:00 to 14:00
 • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Galery of Macedonia-Daut Pasin Amam


 • Address : Crvena Skopska Opshtina 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Gallery od Republic of North Macedonija - Mala stanica


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Gallery of Macedonia-Cifte Hamam (Nacionalna Galerija-Cifte Hamam)


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

art galleries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osten


 • Address : 8-ma Udarna Brigada 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Realizam


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82-1/41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ripida


 • Address : bul.Partizanski Odredi, Porta Bunjakovec 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

art galleries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rustikana


 • Address : Frederik Shopen 28 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel