AMSM Ndihmë në rrugë

Parking24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар, кај Млин Балкан

  • Faksi: 02 3181119

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1616145866_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Çdoherë dhe çdokund me Ju!

AMSM Shërbimi për ndihmë në rrugë dhe informacione disponon 27 automjete të pajisura me pajisje bashkëkohore për ndihmë në rrugë, dhe më shumë se 40 shoferë-mekanik, aftësim special për largimin e më shumë se 50 defekteve të ndryshme në vend ndodhje:

• Ndërrimin e rrotës rezervë,
• Mbushje me karkurant,
• Mbushje të vajit dhe lëngut në sistemin për ftohje,
• Riparimin e sistemeve elektronike për ndriçim,
• Menjanimin e gabimeve të mundëshme në sistemet kompjuterike në automjetet e reja (on-board diagnostifikim), etj.

Në suaza të AMSM Shërbimit për ndihmë në rrugë dhe informacione në rrugë në dispozicion keni shërbimet në vijim:

• 24/7 ndihmë në rrugë dhe informacione rrugore për vendin dhe jashtë vendit
• Për nevojë nga ndihma në rrugë, bartje të automjeteve apo tërheqje kërkoni 196
*Përderisa jeni anëtarë i AMSM shërbimet ndihmë në rrugë, bartje të automjeteve ose tërheqje, shfrytëzoni falas si pjesë e AMSM paketit të anëtarësimit që keni zgjedhur
• Për informacione dhe gjendjen rrugore për Maqedoni ose për më shumë 30 shtete europiane kërkoni 15 555
• Shërbime servisuese, të cilat përderisa jeni anëtarë i AMSM shfrytëzoni 20% lirim të punës së dorës
• Aksione servis – kontrollë verore dhe dimrore falas të automjetit për AMSM anëtarët

Më shumë informacione për shërbimet në sistemin e AMSM, të gjitha aksionet në vijim, promovimet aktuale dhe risitë, mund t’i merrni në info linjën 02/3181-181.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj