AMSM Auto Moto Lidhja e Maqedonisë

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км
  • Lokacioni: Центар, кај Млин Балкан

  • Faksi: 02 3181119
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351588_92.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

АМСМ Авто Мото Сојуз на Македонија
Në sistemin LAMM, në disponim keni shërbimet e mëposhtme:
●paketa anëtarësimi: paketa anëtarësimi për persona fizik dhe paketa anëtarësimi biznesi;
●Kontroll teknik dhe regjistrim të automjetit;
●Dokumente ndërkombëtare 24/7;
●Shërbime në Qendrën për automjete;
●Pajisje, softwer dhe lubrifikantë;
●Të gjithë llojet e sigurimit;
●Ndihmë në rrugë dhe informacione për vendin dhe jashtë shtetit dhe shërbime servisi;
●Shërbime në pikët e karburantit;
●Shërbime të autoshkollës;
●revistë anëtarësimi "Klub Mobiliti" në formë të printuar dhe elektronike.

MISIONI Ynë
Ne jemi një organizatë bashkëkohore me një traditë të gjatë. Synojmë për cilësi pa kompromis të të gjithë shërbimeve tona, ndërmjet implementimit të vazhdueshëm të teknologjive më të reja dhe praktikave më të mira të biznesit, duke investuar vazhdimisht në zhvillimin dhe përparimin e të punësuarve tanë. Përpiqemi të veçohemi nëpërmjet krijimit të vazhdueshëm dhe vlerën plotësuese të anëtarëve dhe përdoruesve tanë.
Krijojmë moment për t'u mbajtur mend dhe buzëqeshje. Udhëtoni të qetë!

VLERAT tona.
Udhëtoni të qetë!
Ne në LAMM mundësojmë 24/7, pra, 365 ditë në vit për të gjithë anëtarët në trafik, udhëtime të qeta nga aspekti në automobila, dokumentet e nevojshme për çdo udhëtim, ndihmë në rrugë si dhe informacione rrugore. Vazhdimisht ndikojmë dhe në sigurim dhe mbështetje për përparim të gjendjes së rritjes së sigurisë në rrugë, sigurinë e automobilave dhe trajnime për shoferët në shoqërinë në të cilën jetojmë dhe punojmë.

Orientimi ndaj shfrytëzuesve
Mundësojmë shërbim të lartë - në kohë, cilësor dhe profesional, shërbim të cilin e meritojnë të gjithë anëtarët dhe përdoruesit.

Orientimi ndaj suksesit
I ndjekim dhe njohim pritjet dhe nevojat e anëtarëve dhe shfrytëzuesve tanë dhe të njëjtat i përfshijmë në dhënien e shërbimeve, duke ndjekur teknikën dhe teknologjinë bashkëkohore, duke etabluar LAMM si brend që tradicionalisht është zgjedhja e parë.

Orientimi për cilësinë e lartë
Nëpërmjet respektimit të standardeve të vendosura për cilësi, së bashkë me sjelljen profesionale të stafit tonë ekspert, ne jemi mbështetje në situate të paparashikuara dhe nevojat si të anëtarëve dhe shfrytëzuesve tanë, ashtu dhe të shoqërisë në përgjithësi. Fokusi kryesor i punës tonë janë anëtarët dhe shfrytëzuesit e kënaqur.

Besnikëri.
Krijojmë ndjenjë të sinqertë të përkatësisë në sistemin LAMM me punë sipas vlerave drejtuese, vlera në drejtim të realizimit personal dhe përmbushje të pritjeve dhe nevojave të anëtarëve dhe shfrytëzuesve tanë.
Të gatshëm për ndryshime
Ne shohim përpara, në drejtim të parashikimeve të kërkesave të reja të anëtarëve dhe shfrytëzuesve tanë dhe në mënyrë aktive i përshtatim shërbimet tona. Jemi të hapur për të gjitha idetë e reja nga të punësuarit tanë, të cilat janë në drejtim të arritjes së qëllimeve të përbashkëta.

Marrje e përgjegjësisë
Me zell, në mënyrë eksperte dhe profesionale i përmbushim të gjitha premtimet ndaj anëtarëve dhe shfrytëzuesve tanë, si dhe ndaj shoqërisë. Secili nga ne ka përgjegjësi personale dhe detyrim në punë sipas proceseve të dakorduara dhe procedurave në drejtim të realizimit të vizioneve të ndara.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj