Amplus

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 206-1/17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7497 км
  • Lokacioni: Ми-да моторс, спроти Машински факултет

  • Faksi: 02 3119180
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562851872_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Në konkurrencën e vazhdueshme të botës së biznesit, çdo biznes duhet të maksimizojë fitimet dhe performancën për të arritur qëllimet e tij.

Por çdo biznes është edhe individual gjithashtu. Kjo është arsyeja pse ju duhet të gjeni zgjidhjet për problemet dhe çështjet tuaja unike. Qasja jonë bazohet në ndërtimin e bashkëpunimit afatgjatë dhe partneritetit me klientët tanë duke investuar në kohë, për të kuptuar plotësisht nevojat e tyre dhe për të zhvilluar zgjidhje të përshtatura për ta, që do të tejkalojnë dhe pritjet.

Menaxherët në AMPLUS janë ekspertë në fushën e tyre. Të gjithë punonjësit tanë janë konsulentë dhe kontabilistë të certifikuar në fushën e menaxhimit financiar, dhe për këtë arsye shërbimi profesional, i saktë dhe në kohë për klientët tanë është gjithmonë i garantuar.

Ekipi ynë i konsulentëve me përvojë, ka përvojë të të gjitha llojeve dhe madhësive të bizneseve, duke ndërtuar marrëdhënie afatgjata me klientët tanë dhe duke ofruar këshilla profesionale dhe miqësore.

Çfarë fitoni?

Ne jemi një firmë këshilluese për shërbime profesionale në fushën e menaxhimit të financave, të taksave dhe kontabilitetit dhe gjithmonë veprojmë në përputhje me tre standarde: Arsimim, Përvojë dhe Etikë.

Ne ofrojmë zgjidhje teknologjike të jashtme (outsourced) të biznesit, të cilat përfshijnë: shërbime të ekspertëve financiarë, tatimorë, kontabilistë dhe këshillues për ndërmarrjet e vogla, të mesme dhe të mëdha, organizata jofitimprurëse, pronarë -persona të vetëm dhe investitorë të huaj që investojnë në biznese të reja në Maqedoni.

Parimi ynë i punës kërkon krijimin e një bashkëpunimi të bazuar në besim që do të lind nga vërtetësia e të dhënave financiare.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj