Aj Drim Koncept - Magniflex

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naum Naumovski Borçe 87
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: спроти фонтана -Градски Парк

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629192579_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Historia jonë

Ne me krenari mund të themi se deri më tani, më shumë se 35 milionë njerëz në botë, zgjodhën si dyshek të tyre Magniflex, sepse prodhimet tona janë të pranishme në mbi 80 vende të botës.

Paleta jonë përfshin dyshekë, jastëk, batanije dhe pajisje të ndryshme të veçantë për një gjumë të shëndetshëm dhe qetësues.

Magniflex dyshekët

Zgjedhja e një dysheku cilësor është një nga investimet më të mira që mund të bëjmë në jetën tonë. Ne në MAGNIFLEX jemi të sigurt se asnjë model i dyshekut tjetër në gamën tonë nuk është më i mirë, sepse baza për zgjedhjen e dyshekut të përsosur varet nga zakoni i gjumit, struktura dhe karakteristikat e trupit dhe dëshirat e çdo individi.

Jastëkët Magniflex

Qëndrimi jo korrekt i kokës dhe qafës gjatë natës (zakonisht për shkak të zgjedhjes së jastëkut të papërshtatshëm), shkakton që të zgjohemi të bllokuar në qafë dhe supe.

Prandaj, zgjidhni një jastëk Magniflex që i përshtatet nevojave tuaja dhe do të zgjoheni me një buzëqeshje në fytyrën.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj