Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Shanti hostel


 • Address : Rade Jovchevski Korchagin 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefani


 • Address : 11-ti Oktomvri 115-A-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The yard


 • Address : Elisie Popovski Marko 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Three Stars (Tri Zvezdi)


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 68-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unity hostelCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univers


 • Address : Tome Arsovski 40-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Hostel and Apartments


 • Address : Svetinikolska 42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila LD


 • Address : Vasil Levski 19-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth Hostel (Ferijalen dom)


 • Address : Prolet 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 156 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Кинескиот град Шенжен забележа најбрз раст на милионери во изминатата деценија, а тој тренд ќе продолжи и во наредните години, покажа извештајот. Шенжен ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel