Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

 • Прикажана е дејноста Xhami (22)
 • Vetëm në Kërçovë

Xhami në Kërçovë

Hajati Baba Tekesi


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamija


 • Adresa: Rruga Magjistrale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamija


 • Adresa: Isein Akioski p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamija


 • Adresa: Memedalija Vellioski p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЏXhamija


 • Adresa: Vllashki pat p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Се проценува дека Бразил во следната деценија и пол со годишен бруто домашен производ од 4,43 билиони долари ќе го заземе осмото место меѓу десетте најголеми ...
сите 11 | | | веќе видена

Во 2014 година, кинескиот лидер Си Џинпинг ги објави плановите да ја вклучи Европа во неговиот потписен глобален трговски и инфраструктурен проект, ...
сите 7 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 63 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj