Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Охрид
  • Битола
  • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Училишта за математика
  • Училишта за странски јазици
  • Едукативни центри
  • Училишта за компјутери
  • Приватни часови (наставни)
  • Преведувачи
Повеќе филтриПомалку филтри

Училишта за математика по градови

Битола Охрид Ресен Скопје Струга Тетово Штип

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта за математика

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Висион Академија


  • Адреса: Јане Сандански 48
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нетинг


  • Адреса: Илинденска 18-а
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Абакус


  • Адреса: Димитар Влахов 57/6
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7513 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аксиома Плус


  • Адреса: Партизанска 37/6
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алгоритам


  • Адреса: 1-ва Македонска ударна бригада 6
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алгоритам центар


  • Адреса: Даме Груев, ТЦ Палома Бјанка 16, кат 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вортекс арт


  • Адреса: Мирослав Крлежа (Ѓуро Ѓаковиќ) 39/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Едукативен клуб Чунга лунга


  • Адреса: бул.Јане Сандански 36-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кловер


  • Адреса: бул.Туристичка 69
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Логос Плус


  • Адреса: Аминта III (Ленинова) 75
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Логос Плус


  • Адреса: Крсте Трајчевски б.б.
  • Место: Ресен
  • Оддалеченст: ≈7529 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Логос Плус


  • Адреса: Димче Лахчански 74
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Математика,Физика - Оливера Арсова


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 96
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МТС


  • Адреса: бул.Јане Сандански 9-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Образовен Центар Едукација 5


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 19 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Работно време: Пон - Нед од 19:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Опортјунити Ју


  • Адреса: Даме Груев 43-а
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Писи


  • Адреса: 7-ми Ноември 19
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Питагора


  • Адреса: бул.Туристичка 32
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поли проект инженеринг


  • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 1-а
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7567 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смарт-Едукативен Центар


  • Адреса: бул.Јане Сандански 63/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 117 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 186 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 74 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи