МТС


  • Адреса: бул.Јане Сандански 9-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Аеродром


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби ...
сите 166 | | | веќе видена

Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку ЕСМ Продажба се пријавиле ...
сите 269 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи