Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Маршал Тито


 • Адреса: Кирил и Методиј 26
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маршал Тито


 • Адреса: с.Муртино 297
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7624 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маршал Тито


 • Адреса: с.Рич
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола Вапцаров


 • Адреса: Ценка Павлова 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сандо Масев


 • Адреса: Моша Пијаде 6
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сандо Масев


 • Адреса: с.Баница
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7615 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Иловица
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7626 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Климент Охридски


 • Адреса: Маршал Тито 103
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7635 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Се слушна гласот на стопанствениците кои алармираа дека во време на криза не е потребно значајно менување на даночниот курс, особено во однос на сегашното ...
сите 143 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Светски познатиот ланец на ресторани за брза храна McDonald’s во последно време се потпира на промоции со ограничено издание за да ги ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи