Битолски Конгрес


  • Адреса: с.Лопате
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7505 км

  • Факс: 031 478300
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Се слушна гласот на стопанствениците кои алармираа дека во време на криза не е потребно значајно менување на даночниот курс, особено во однос на сегашното ...
сите 143 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Светски познатиот ланец на ресторани за брза храна McDonald’s во последно време се потпира на промоции со ограничено издание за да ги ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи