Гоце Делчев


  • Адреса: 29-ти Ноември 13
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7555 км
  • Локација: центар за култура

  • Факс: 047 203410
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Светски познатиот ланец на ресторани за брза храна McDonald’s во последно време се потпира на промоции со ограничено издание за да ги ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи