Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Strumica
 • Struga
 • Stip
 • Delcevo
 • Kumanovo
 • Radovis
 • Kocani
 • Krusevo
 • Veles
 • Gostivar
 • Debar
 • Berovo
 • Kicevo
 • Bitola
 • Vinica
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Transportation services
 • Bus transportation (bus travel)
 • Travel agents
 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Van - Hire (Rental)
 • Minibuses
 • Airline Ticket Agencies
 • Bus - Hire (Charter & Rental)
 • International Transport & Forwarding
 • Bus Lines
 • Taxi Services
 • Transport & Transport Services - Individual Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transportation of passengers - vans and buses


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

7 days a week24 hoursAirconditioned

Kakadu travel


 • Address : Koce Metalec 1-d-1/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

Kakadu Travel is a company for organizing passenger transport. We transport in Macedonia and beyond. Professionally and responsibly. We have minibuses and buses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekInternet accessAirconditioned

BB bus turs


 • Address : Miladin Popovikj 3-a/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528246_38.png?t=true&w=300&h=300

Amir Turs/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Tours/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Sprint


 • Address : s.Golema Rechica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eva Ag/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grgara/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzman Express Trans


 • Address : Proleterska, s.Brvenica 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mendi turs


 • Address : s.Odri
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 22:00 • Sat from 06:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niki Travel


 • Address : s.Neraste
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tini Trans Companuy/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adrian Tours


 • Address : s.Vaksince b.b.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajet Cirtma


 • Address : s.Vrapchishte
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Trans


 • Address : s.Trebenishte
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alioski komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alma Company Plus


 • Address : s.Konjsko
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpina Travel DB


 • Address : bul.V.S.Bato 75/4-3
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amgios/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

An-Di Shpanex


 • Address : Mirche Acev 47
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana Pro


 • Address : 3-ti April 39
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabella


 • Address : s.Dolni Lipovikj
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7600 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 47 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 17 | | | веќе видена

Одлична дивиденда ќе добијат акционерите на РЖ Техничка контрола. Компанијата која се занимава со физичко-хемиски и металуршки испитувања од областа на ...
сите 20 | | | веќе видена

Работодавачите во Босна и Херцеговина објавуваат можности за вработување кои подразбираат број на работни часови поголем од 40 неделно, што е законски ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel