Спорт Инн Центар

ПаркингДозволено за миленичињаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиФитнес центарСпа центар

  • Адреса: Истарска 33/1 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Телефон 2: 078 700070
  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 21:00
    Саб од 10:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431086352_94.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

• Официјален Единствен Spinning® центар во Македонија (http://www.instagram.com/sportinncenter/)
• Официјален Дистрибутер за GIBBON Slacklines за Македонија и Косово (http://www.facebook.com/slacklinesmk/)

Нашиот центар е дизајниран да биде основата на која ќе ја изградите посакуваната форма и физичка подготвеност. Членската база во Спорт Инн е крајно разновидна, почнувајќи од оние кои за прв пат се среќаваат со тренажен процес, до професионални спортисти кои се подготвуваат за спортски настан и имаат специфични барања за тренинг и програма. Без разлика која е Вашата причина и ниво, Спорт Инн е местото каде што може заедно да ја започнеме вашата спортска приказна и место кое ќе го чувствувате како дом.

Се гордееме со услугата која ја нудиме, а таа започнува од моментот кога ќе стапнете во Спорт Инн и никогаш не завршува со вашиот дневен тренинг процес. Користиме најиновативни, прогресивни техники и програми за тренинг кои во основа се мултидисциплинарни.

Ниту еден детаљ не е занемарен во Спорт Инн Центар, од врвната климатизација и вентилација од AIRCON до специјалниот спортски под кој е антибактериски и дизајниран да понуди до 45%-тно ублажување и амортзација на ударите, минимализирање на напрегнатоста и намалување на можноста за повреди од триење при евентуален пад.

Спорт Инн е првиот, единствен, официјален и сертифициран Spinning® центар во Република Македонија.Spinner® велосипедите имаат геометрија, држење и отпор како и врвните гранд-тур друмски велосипеди. Spinning® програмата е прилагодлива за сите, а нашите сертифицирани Spinning® тренери ќе ве водат, мотивираат и забавуваат кон посакуваните резултати.

На крај може да се покаете за шансите кои ви биле понудени а не сте ги зграпчиле, личноста која сте се плашеле да станете и сите оние одлуки за кои сте размислувале предолго.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи