Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Gostivar
 • Veles
 • Radovis
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Slaughteries (meat processing)
 • Meat & meat products
 • Butchers
 • Poultry - retail & wholesale
 • Livestock breeders
 • Agricultural Farms
 • 200 Most Successful
 • Cooling Chambers & Systems For Rental (Industrial)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Slaughteries (meat processing)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Go - DeГостилница, Кланица и Месара

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698586040_79.png?t=true&w=300&h=300

Edinstvo-Pigs farm (Edinstvo-svinjarska farma)


 • Address : s.Chelopek
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7472 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mic Celopecko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Klanica


 • Address : nas.Babuna b.b., p.fah 160
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta


 • Address : ul.1, s.Idrizovo 219
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BDA


 • Address : Gjorche Petrov 6-A
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Black bull (Crn Bik)


 • Address : Boris Kidrich 36
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro kom


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7577 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geza


 • Address : ul.2, s.Studenichani 235
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Address : Belichica 17
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leo Star


 • Address : Blagoja Stefkovski-Gojco 14
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza


 • Address : Tosho Arsov 32
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serta-Company


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirmes TD


 • Address : s.Bashino selo
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7538 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slaughter with Ice-Box (Klanica so ladilnik)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 45
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snabditel Andonovi


 • Address : Sv.Spaso Radovishki 142
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7592 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonte


 • Address : s.Angelci 103
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Ако се покачи цената на струјата, ќе следи нов бран поскапување, a граѓаните ќе добијат уште еден удар по домашниот буџет, предупредуваат од Сојузот на ...
сите 40 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Основачот на Бреинстер, Петар Ниновски и генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов, водеа BACK 2 BACK дискусија во рамките ...
сите 24 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel