СДИ Вечен мир


  • Адреса: Народна Револуција 112
  • Место: Куманово

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681383857_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Вечен мир
Лиценциран погребален оператор кој договара и превезува починати во Македонија и надвор од државата.

• Комплет погребна опрема
• Венци (цвеќе и икебани)
• Свеќи (мали и големи)
• Ковчег
• Превезување на починати во и надвор од Македонија.

Контактирајте не на телфонскиот борј 076 368160. Нашата продавница се наоѓа во Куманово на ул. Народна Револуција 112 - Куманово.
Достапни сме 24/7
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи