Божја желба Ангеловски 94

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Борис Сарафов (4-ти Јули) 30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Ѓорче Петров, спроти автолакер Тони

  • Телефон 2: 02 2031097
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1480682308_57.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Професионална погребална агенција "Божја Желба Ангеловски 94"

Услуги:
• Целосен аранжман во вршење на погреб на сите градски гробишта
• Работиме нон-стоп
• Капела 24часа
• Продажба на погребална опрема
• Лиценциран превоз на покојни со специјални погребални возила од сите болници и други установи во и надвор од државата
• Целосна тоалета на покоен
• Откоп/закоп на гробно место на сите гробишта во Р.М.
• Кетеринг и други услуги се на едно место

Поседуваме лиценца за вршење на сите погребални услуги издадена од Министерство за Транспорт и врски на Р.М. Ви нудиме најдостапни цени, огромен избор на погребална опрема, бесплатна достава до вашиот дом, услуги на врвно ниво, долгогодишно 23 годишно искуство.

Ние сме ви на располагање 24 часа, се што треба е да се јавите на дежурниот телефон и останатото препуштете ни го на нам.
Телефони: 078/426-435, 078/426-436
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи