Раис-транс


  • Адреса: ул.3 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1043 км
  • Локација: Визбегово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553504457_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Стовариште за градежни материали на големо и мало.

Главни увозници на сите видови на најквалитетна граѓа од Босна и Херцеговина, Словенија и Црна Гора.

Имаме сопствен превоз со кој вашата нарачка безбедно ќе пристигне на вашата локација.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи