Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: до Санте клиника

  • Факс: 02 3178488

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5dec01a5b22ea5e85f7fc2e81c9bee63.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Со својата 11-годишна традиција, Златна книга е лидер на пазарот на информатори и бренд со високо ниво на препознатливост, изграден имиџ, и континуирано силна лојалност кај македонските потрошувачи.

Р3 Инфомедиа креира 1 печатено издание - бренд: Златна Kнига

ЗЛАТНА КНИГА

Масовен, иновативен и годишен информативен медиум за Македонија. За корисниците, од една страна, овозможува брзо и едноставно да дојдат до вредни информации за потребите на секојдневниот живот. Од друга страна, рекламата во овој годишен печатен информатор е сигурен извор за нова продажба и зголемена заработка за фирмите, големи и мали.

Златна Книга врши детална категоризација за сите услуги, производи, институции, установи, индивидуалци, мали и големи фирми.

- 2.004 заглавја на дејности во оригиналниот индекс на заглавја
- Над 60.000 детализирани и проверени информации
- Присутна во фирмите и во семејстватата
- Купони за попуст кои можат да се користат во текот на целата година
- Бесплатна дистрибуција за сите

повеќе
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

9%заштеда
Цена со ДДВ:242 ден.218 ден.

Директна пошта

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:3.200 ден.

База на податоци

Цена со ДДВ:3.200 ден.

База на податоци

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи