Про-фит вис

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Дане Крапчев 28
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30
    Саб од 11:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640603312_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Високо-протеински производи со намалени калории, намалени масти и намалени јаглени хидрати и шеќери.

Избалансирана храна без ГМО, без глутен, со додаден колаген

-Бесплатни консултации
-Над 60 различни вкусови
-Вегански и Вегетаријански
повеќе
50%заштеда
Цена со ДДВ:160 ден.80 ден.

Aбсо бар Зеро. Протеински бар со вк ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:10.816 ден.7.571 ден.

3 WEEKS BOX

Цена со ДДВ:200 ден.

Смоки со вкус на кикирики.

Цена со ДДВ:99 ден.

The Real HiLife Cracker 75gr.

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.000 ден.1.700 ден.

Колаген Димас 300г.

Цена со ДДВ:990 ден.

DRI-FIT маица ГРИЦНИ МЕ

Цена со ДДВ:990 ден.

DRI-FIT маица ГРИЦНИ МЕ


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи