Хелиос Медикал

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 23-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Локација: Кај МВР

 • Телефон 2: 075 342122
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:800 ден.

Doppelherz L-ARGININ 500

Цена со ДДВ:300 ден.

Doppelherz MAGNESIUM 400

Цена со ДДВ:850 ден.

Doppelherz Kinder Multivitamin Sy ...

Цена со ДДВ:960 ден.

Doppelherz HYALURON

Цена со ДДВ:450 ден.

Doppelherz IMUNO DIRECT

Цена со ДДВ:550 ден.

Doppelherz КАЛЦИУМ + ВИТАМИН Д3

Цена со ДДВ:1.360 ден.

Doppelherz VITAL TONIK

Цена со ДДВ:550 ден.

Doppelherz БРУСНИЦА + PUMPKIN SEEDS

Цена со ДДВ:580 ден.

CH Alpha JOINT GEL

Цена со ДДВ:750 ден.

Doppelherz Vital Pregna - препарат ...

Цена со ДДВ:15.000 ден.

Arthrum 2,5%

Цена со ДДВ:6.700 ден.

Arthrum 2%

Цена со ДДВ:2.360 ден.

Qyra-Intensive care collagen - инте ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Медикус


 • Адреса: Христо Батанџиев (Социјалистичка зора) 104-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390831600_7.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

Про-фит вис


 • Адреса: Дане Крапчев 28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30 • Саб од 11:30 до 14:00

Високо-протеински производи со намалени калории, намалени масти и намалени јаглени хидрати и шеќери.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640603312_64.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 172 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале какв а траг а би оставиле зад себе ако вашиот свет денес престане да се врти? Во НЛБ Групацијата, каде наш фокус е создавање на ...
сите 5 | | | веќе видена

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи