Про-фит вис

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Дане Крапчев 28
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30
    Саб од 11:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640603312_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Високо-протеински производи со намалени калории, намалени масти и намалени јаглени хидрати и шеќери.

Избалансирана храна без ГМО, без глутен, со додаден колаген

-Бесплатни консултации
-Над 60 различни вкусови
-Вегански и Вегетаријански
повеќе
50%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.500 ден.

НУМЕ шејк со колаген Чоколаден мафи ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:3.200 ден.1.600 ден.

Плати 1 Добиј 2

50%заштеда
Цена со ДДВ:875 ден.438 ден.

Високо-протеински солен сендвич со ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.800 ден.

Мусли гранола со вкус на карамела и ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.500 ден.

НУМЕ шејк Капучино со колаген- 6 па ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.800 ден.

Мусли гранола со црвено овошје.

40%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.599 ден.

НУМЕ шејк со колаген Ванила - 6 пар ...

Цена со ДДВ:5.934 ден.

BOX 3

Цена со ДДВ:5.739 ден.

BOX 7

Цена со ДДВ:5.690 ден.

BOX 6

Цена со ДДВ:4.215 ден.

BOX 5

Цена со ДДВ:5.719 ден.

BOX 1

Цена со ДДВ:6.229 ден.

BOX 2

Цена со ДДВ:4.645 ден.

BOX 4

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.000 ден.1.700 ден.

Колаген Димас 300г.


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи