Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ковачевиќ Транс


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 34/2
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коле-Транс Инжинеринг


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 9
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1105 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лорд


 • Адреса: Партизанска 39/10
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мгб Баток Транс


 • Адреса: Козјак Планина б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мејер&Мејер


 • Адреса: Балканска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1101 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миттранс


 • Адреса: Кочанска 25
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мишовски Логистик


 • Адреса: Антон Панов 27
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ММ Оил Шпед


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 1
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никоман


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 9
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Принцези


 • Адреса: Македонка 71
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1102 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саив Транс


 • Адреса: Кирил Пејчиновиќ 44
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Салти


 • Адреса: Партизанска 77
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1103 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Слад Шпед


 • Адреса: 11-ти Конгрес на СКЈ 47
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фама транс


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1101 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џоко транс


 • Адреса: Партизанска 77
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1103 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џоле транс коп


 • Адреса: Руен 1-Б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1104 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерството за финансии вчера ги расчисти дилемите околу најновата, деветта по ред еврообврзница издадена на меѓународниот пазар, тешка 600 милиони евра. Со ...
сите 46 | | | веќе видена

К аматната стапка на благајничките записи да се зголеми за 0,5 п.п. до нивото од 5,25 отсто. Ова го одлучил Комитетот за оперативна политика на Народна банка. ...
сите 32 | | | веќе видена

Од полноќ, ново поевтинување на дизелот.Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Цената на дизелот се намалува за 2,5 денари и ќе се ...
сите 121 | | | веќе видена

Бакшиш преку картичка кај нас е невозможна мисија. Граѓаните не можат, иако сакаат да остават „награда“ за келнерите и останатите вработени во кафаните, ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи