Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аминта


 • Адреса: бул.ЈНА 13
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аталог Транспорт


 • Адреса: Ратко Јовановиќ 60
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баже турс


 • Адреса: Славчо Стојменовски 12
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Борис-комерц


 • Адреса: Виничка 11
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брадар-систер транспорт бст


 • Адреса: Цакони 17
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браун


 • Адреса: с.Таринци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бротхер Транспорт


 • Адреса: Ратко Јовановиќ 55
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор Харт


 • Адреса: Пустец 32
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор-транс


 • Адреса: бул.ЈНА 13-22
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Глобал Винс


 • Адреса: 11-ти Конгрес на СКЈ 5
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Да-ни Травел


 • Адреса: Ванчо Прке 125 лок.9
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дивна Транс


 • Адреса: Железничка 24-Б
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДМК Транспорт


 • Адреса: Кирил и Методиј 44-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емо Шпед


 • Адреса: с.Крупиште, Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зен Карго Транспорт


 • Адреса: Коле Крупишки 36
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Змај-промет


 • Адреса: Брегалничка 61
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит-Го транс


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ковачевиќ Транс


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 34/2
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коле-Транс Инжинеринг


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 9
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од АД Електрани на Северна Македонија соопштија дека ТЕЦ Неготино утре изутрина ќе почне со пуштачки активности за ставање на електраната во функција на ...
сите 30 | | | веќе видена

Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
сите 142 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Биткоинот може да се сруши до 10.000 долари, што е повеќе од 40% пад од сегашните цени, изјави ветеранот инвеститор Марк Мобиус за ...
сите 22 | | | веќе видена

Последно објавените алармантни податоци за пад на градежништвото од 9,1% само ги потврди состојбите од изминатите неколку години во кои овој сектор регистрира ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи