Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Консалтинг
 • Царинарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Превоз - карго во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Иго-импекс


 • Адреса: Воден (Краварски пат) б.б.влез 2/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Царинско посредување и застапување, јавни царински складишта за возила и механизација, превоз на стоки во земјата и странство

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c44a91ec1bd807c4af37220b5a5d28ba.jpg?t=true&w=300&h=300

Аридеа 2006


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брглешпед


 • Адреса: Краварски Пат б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваља транс


 • Адреса: Сотир Брбевски 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веган


 • Адреса: Васил Брклевски, с.Горно Оризари 34
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1139 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Властошпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Генекс


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гора-шпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ГТ шпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дени интернационал


 • Адреса: Воден (Краварски пат) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донтар


 • Адреса: Буковски мост 1-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1143 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жас транс


 • Адреса: Никола Тесла 160
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1142 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер-конус 2000


 • Адреса: Бонде Скерлевски 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комуни Ком


 • Адреса: Граничен премин Меџитлија
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1155 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Макошпед-Битола


 • Адреса: Царински Терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Макрошпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мегашпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Селтик


 • Адреса: Гоце Делчев, Царински Терминал 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мултиимпекс


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 38
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 4 минути EOS Matrix, дел од Групацијата EOS, на почетокот на декември оваа година ќе ги презентира и објасни веќе објавените резултати на ...
сите 2 | | | веќе видена

Додека владее вистинска фудбалска треска, серијата за српскиот Марадона ,,Златни дечко“ ја зголемува својата популарност. Со стартот на Светското првенство во ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи