Иго-импекс

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Воден (Краварски пат) б.б.влез 2/3
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7558 км
  • Локација: во Царински терминал, втор влез, на спрат

  • Факс: 047 268200
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c44a91ec1bd807c4af37220b5a5d28ba.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ИГО-ИМПЕКС e компанија која се занимава со:
• Царинско посредување и застапување
• Јавни царински складишта за возила и механизација
• Превоз на стоки во земјата и странство

ИГО-ИМПЕКС ги изведува сите видови царинско работење при увоз и извоз на стоки, како и посредување пред државните и инспекциските органи. Ги организираме сите видови патен, железнички, авио и бродски транспорт на стоки за сите светски дестинации, како и транспорт на сите видови стоки во Македонија. ИГО-ИМПЕКС има сопствено јавно царинско складиште за возила и механизација.

Компанијата е веќе препознатливо име на македонскиот пазар длабоко имплементирано меѓу македонските извозници и увозници. Нашата визија е да бидеме лидери во давањето квалитетни услуги во доменот на шпедицијата, транспортот и царинското складирање на стоки. Овие цели ги реализираме со постојано подобрување на квалитетот на нашите услуги и едуцирање на тимот, со единствена цел да придонесеме кон перманентно подобрување на работењето на нашите клиенти, грижејќи се за нивните потреби како доверлив партнер.

Со долгогодишната работа и знаењето стекнато во доменот на шпедицијата и царинењето, успеавме да создадеме квалитетен тим кој Ви го олеснува целокупниот процес при увозот и извозот на стоки и тоа максимално ефикасно и едноставно.

СО НАС НЕ ПОСТОЈАТ ГРАНИЦИ!

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи