Граничен премин-Ќафасан (Албанија)


 • Адреса: Граничен премин
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7505 км


   ДИРЕКТЕН ЛИНК
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи