МВР- аплицирање за патни исправи, лична карта и возачка дозвола преку ФИКСЕН


 • Адреса: закажување преку ФИКСЕН телефон
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513687260_38.jpg?t=true&w=300&h=300


  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи