Okser 2


  • Address : Sv.Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanovikj-Shpanac) 60
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7555 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 154 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 64 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel