Нобел Палас

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Индустриска зона Сараќино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7473 км

  • Телефон 2: 071 222259
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568356903_44.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.
Секој момент на вашата свадба нека ви биде магичен. Нашата мисија е секој да се чувствува како да ја живее својата бајка. Нашиот професионален персонал и нашиот луксузен ентериер ќе ја направат вашата прослава уникатна и посебна.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи