Рагуза 360 Rooftop


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 1/1 кат 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: во близина на Рамстор


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651652576_98.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

СВАДБИ
Доколку вашата свадба ја замислувавте во модерен амбиент, на префинето место кое зрачи со својата софистицираност, тогаш вие сте на вистинското место. Атрактивната локација, ентериерот и вкусната храна надополнети со беспрекорната услуга со сигурност ќе Ве импресионира вас и вашите гости.

НАСТАНИ
Рагуза360 е идеалниот избор за организирање на вашите корпоративни настани. Дозволете да бидеме една од причините за вашата успешно организирана деловна средба. Нашиот уникатен простор, комфор и професионален тим ќе се погрижат вашите идеи да се преточат во реалност.

ПРОСЛАВИ
Нашиот елегантен простор, вкусната храна, брзата услуга и широката палета на дополнителни услуги како што се декорации и анимации, со сигурност ќе бидат доволен мотив да не одберете како организатори на вашиот роденден, крштевка или мекици.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи