Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Stip
 • Bitola
 • Strumica
 • Prilep
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Gevgelija
 • Veles
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Radovis
 • Kicevo
 • Delcevo
 • Probistip
 • Sveti Nikole
 • Valandovo
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Red cross aid organizations
 • Women's organizations
 • Foundations & institutes
 • Environmental & Ecological Organizations
 • Disability Persons With Special Needs - Organisations
 • Education Centres
 • S.O.S Telephone Hotlines
 • Cultural Associations
 • Human Rights Organisations
 • Information Centres
 • Training
 • Unions
 • Counceling Centres
 • Rehabilitation Centres
 • Environmental Planning
 • Foreign Missions & International Organisations
 • Consulting
 • Health Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)


Albanika Et


 • Address : Blagoja Toska 82
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CBC Ljoja


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za edukacija i razvoj-CED


 • Address : s.Tearce 12/24
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clean environment


 • Address : Borce Kocovski 4
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Democracy lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Human Association of Romani na RM Sonce-Young forum (Humanitarno Zdruzenie na Romite na RM Sonce-Mladinski forum)


 • Address : Ilirija 39/14, p.fah 159
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Leadership and Public Policy


 • Address : Dervish Cara 5-2/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izraduvaj sirak


 • Address : Ilindenska 32/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loja


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majkovina


 • Address : 29-ti Noemvri 65 lok.5
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melius


 • Address : ul.170 br.23/1-15
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multikultura


 • Address : Dervish Cara 5-2/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New corner


 • Address : Andrea Ristovski 27
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nisma


 • Address : ul.101, s.Zherovjane 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Practical


 • Address : s.Tearce
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Денеска е предвидено да се одржи долгонајавуваното преполовување (halving) на биткоин. Споменатото преполовување е запишано во кодот на криптовалутата. Во ...
сите 45 | | | веќе видена

Ланската добивка е послаба од онаа во претходната година. Но дивиденда за акционерите сепак ќе има. Иако таа не е екстремно голема и изнесува вкупно нецели 50 ...
сите 25 | | | веќе видена

Во 2014 година, кинескиот лидер Си Џинпинг ги објави плановите да ја вклучи Европа во неговиот потписен глобален трговски и инфраструктурен проект, ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel